Kamienica Rybacka
 

Stylowe Apartamenty w centrum Gdyni

Kamienica Abrahama w centrum Gdyni to 15 absolutnie wyjątkowych Apartamentów, 2 Penthousy z tarasami, miejsca parkingowe oraz lokale usługowe usytuowane na parterze kamienicy.

Elewacja Kamienicy Rybackiej Elewacja Kamienicy Abrahama Apartament w Kamienicy Rybackiej Apartament w Kamienicy Abrahama  

 

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze budynku oraz podwyższonym standardzie jego wykonania, mieszkańcy Kamienicy Abrahama będą mogli cieszyć się przestrzenią i komfortem. Stylowa kamienica gwarantuje warunki mieszkaniowe na najwyższym poziomie.

1. Doskonała lokalizacja w centrum Gdyni, 500 metrów od morza

Skwer Kościuszki w Gdyni Skwer Kościuszki w Gdyni Gdynia to miasto przyszłości. Rosnąca w błyskawicznym tempie popularność tego miasta wśród inwestorów i turystów czyni Gdynię jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w kraju. Gdyńska Starówka to centrum biznesu, kultury i rozrywki. Najmodniejsze kluby, siedziby największych firm, galerie sztuki oraz liczne atrakcje przyciągają jak magnes. W tym pulsującym sercu miasta usytuowana jest Kamienica Abrahama przy ul. Abrahama 13, więcej informacji o Gdyni na www.gdynia.pl.

2. Bezpieczeństwo i wygoda

Kamienica Abrahama to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia, takie jak podziemna hala garażowa, cichobieżne windy, zabezpieczona strefa podwórza, videodomofony czy monitoring oraz znacznie więcej.

3. Najwyższy standard

Przykładowa aranżacja apartamentu Przykładowa aranżacja apartamentu Do Państwa dyspozycji oddajemy 17 apartamentów w podwyższonym standardzie. 15 apartamentów oraz 2 penthousy z indywidualnymi tarasami. Dodatkowo proponujemy aranżację wnętrz - zobacz przykładowe realizacje.

Na parterze oraz pierwszym piętrze inwestycji przewidzieliśmy miejsca dla lokali usługowych. Budynek posiada rozbudowaną infrastrukturę.

4. Styl i przestrzeń

Współczesna architektura Kamienicy Abrahama, ze szklaną fasadą oraz z dużymi przeszklonymi strefami o industrialnym charakterze, pozwala zachować niezwykle cenne poczucie przestrzeni i komfortu w centrum miasta.