Kamienica Rybacka
 

Galeria

Aranżacja części wspólnych

Do dyspozycji mieszkańców Kamienicy Abrahama są funkcjonalne i przestronne wnętrza, nie tylko w apartamentach, ale także w częściach wspólnych. Zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi trendami, tworzą elegancki, a zarazem kameralny klimat.

 
zobacz całą galerię

Okolica

Kamienica Abrahama znajduje się w ścisłym centrum biznesowym, kulturalnym i rozrywkowym Gdyni. W pobliżu znajdują się kina, teatry, muzea, najmodniejsze kluby w Trójmieście, a także liczne walory przyrodnicze i turystyczne. Gdynia słynie z atrakcji, takich jak klif i Nadmorski Bulwar z zabytkowymi statkami oraz z wydarzeń o światowej renomie:

 
zobacz całą galerię

Historia Kamienicy Abrahama

Kamienica Abrahama to wyjątkowe połączenie nowoczesności z tradycją. Eleganckie aranżacje, nowoczesny design i modernistyczna architektura idą w parze z niezwykłym klimatem zabytkowej Gdyni. Zachęcamy do zapoznania się z historią Kamienicy Rybackiej!

 

Piszą o nas!

O takim miejscu musi być głośno! Budowa Kamienicy Abrahama nie przeszła bez echa, już teraz w prasie pojawiają się artykuły dotyczące inwestycji przy ul. Antoniego Abrahama 13 w Gdyni. Zapraszamy do lektury!

 
zobacz całą galerię

Zdjęcia z budowy - kwiecień 2014

Najnowsze zdjęcia z placu budowy przy ul. Abrahama 13. Realizacja inwestycji przebiega bardzo sprawnie. Można już podziwiać niepowtarzalne widoki z tarasów przy penthousach, a przestronne wnętrza z kolumnami pobudzają wyobraźnię.

 
zobacz całą galerię

Wizualizacje budynku

Współczesna architektura Kamienicy Abrahama, z dużymi przeszklonymi strefami o industrialnym charakterze, pozwala zachować niezwykle cenne poczucie przestrzeni i komfortu w centrum miasta.

 

Przykładowe aranżacje apartamentów

W Kamienicy Abrahama czeka na Państwa 12 wyjątkowych Apartamentów i 2 Penthousy. Zainteresowanym Klientom zapewniamy możliwość wykończenia Apartamentów pod klucz oraz indywidualnej aranżacji wnętrza.

 
zobacz całą galerię

Zdjęcia z budowy

W ścisłym centrum biznesowym, kulturalnym i rozrywkowym Gdyni, przy ul. Abrahama 13 - w najbliższym sąsiedztwie Skweru Kościuszki, Sea Towers i Centrum Handlowego Batory - powstaje dla Państwa niezwykła, jedyna w swoim rodzaju Kamienica Abrahama.

 
zobacz całą galerię